Programma

Let op: vanwege het coronavirus zijn alle amateurcompetities voor de komende vier weken sinds half oktober stilgelegd! De kans is aanwezig dat de huidige coronamaatregelen nog voortduren tot ‘zeker’ in december.

Programma van Zaterdag 14/11/2020

Junioren
Tijd Thuis Uit
10:30 SEH JO17-2 V en L JO17-1
Meisjes
Tijd Thuis Uit
09:00 SEH MO13-1 Avanti W. MO13-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:15 SEH JO13-1 asv Dronten JO13-2G

Programma van Zaterdag 21/11/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 SEH VEVO
12:00 SEH 2 Zwolsche Boys 2
12:30 OWIOS 6 SEH 3
14:30 WZC Wapenveld 4 SEH 4
14:30 SEH 5 OWIOS 7
13:00 WVF 10 SEH 6
15:30 SEH 7 Nieuwleusen SV 6
14:30 Heerde VR1 SEH VR1
Junioren
Tijd Thuis Uit
12:30 SEH JO19-1 SP Teuge JO19-1
10:15 SEH JO17-1 Helios JO17-1
11:15 SEH JO17-2 Wissel JO17-1G
13:30 SEH JO17-3 Hattem JO17-2
10:15 SEH JO15-1 Hattem JO15-1G
09:15 SEH JO15-2 Go Ahead Kampen JO15-3
Meisjes
Tijd Thuis Uit
11:15 Go Ahead Kampen MO19-1 SEH MO19-1
09:00 SEH MO17-1 DSV '61 MO17-1
10:30 WHC MO15-1 SEH MO15-1
12:45 CSV'28 MO13-1 SEH MO13-1
09:30 ST: HMC MO13-2 SEH MO13-2
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:45 SEH JO13-1 Hierden JO13-1G
09:15 ST: SC Balkbrug/Avereest JO13-1G SEH JO13-2
08:45 SEH JO13-3 Epe JO13-4G

Programma van Zaterdag 28/11/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 Noord Veluwe Boys SEH
14:30 DSV '61 3 SEH 2
14:30 SEH 3 Hatto Heim 7
14:30 SEH 4 VEVO 5
14:30 ASC '62 4 SEH 5
12:30 SEH 6 Groen Wit '62 5
14:30 ASC '62 7 SEH 7
14:30 SEH VR1 ST: HMC VR1
Junioren
Tijd Thuis Uit
13:30 Robur et Velocitas JO19-2 SEH JO19-1
10:30 ZAC JO17-1 SEH JO17-1
11:00 VIOS V. JO17-2 SEH JO17-2
11:00 SJO JCHW JO17-2 SEH JO17-3
10:00 Olympia'28 JO15-1 SEH JO15-1
09:00 Wilsum JO15-1 SEH JO15-2
Meisjes
Tijd Thuis Uit
13:00 SEH MO19-1 Heerde MO19-1
12:30 WHC MO17-1 SEH MO17-1
11:00 BWO MO13-1 SEH MO13-1
08:30 VSCO '61 MO13-1 SEH MO13-2
Pupillen
Tijd Thuis Uit
09:35 Dos Kampen JO13-2G SEH JO13-1
09:00 SEH JO13-2 Rohda Raalte JO13-3
10:45 CSV'28 JO13-5 SEH JO13-3

Programma van Zaterdag 05/12/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
15:00 CSV'28 SEH
12:00 SEH 2 Be Quick '28 3
14:30 SEH 3 asv Dronten 7
14:30 Wilsum 3 SEH 4
14:30 SEH 5 WZC Wapenveld 5
14:30 SC Genemuiden 7 SEH 6
12:30 SEH 7 Zwolsche Boys 7
14:30 SEH VR1 SP Teuge VR1
Junioren
Tijd Thuis Uit
11:00 IJVV JO19-2 SEH JO19-1
10:30 SEH JO17-1 Hattem JO17-1
13:00 Diepenveen JO17-3G SEH JO17-2
14:00 SEH JO17-3 CSV'28 JO17-8 G
10:15 SEH JO15-1 Oene JO15-1
08:30 Be Quick '28 JO15-3 SEH JO15-2
Meisjes
Tijd Thuis Uit
11:00 SEH MO17-1 SC Genemuiden MO17-1
11:15 WVF MO15-1 SEH MO15-1
09:00 SEH MO13-1 HHC Hardenberg MO13-1
11:30 SEH MO13-2 SV Zwolle MO13-2
Pupillen
Tijd Thuis Uit
09:00 SC Genemuiden JO13-3 SEH JO13-1
10:15 DSV '61 JO13-2G SEH JO13-3