Witte Muizen Poule 1 december

Maandag 26 november 2018

De eerste selectie organiseert dit jaar iedere speelronde van de competitie een poule. Er dient een voorspelling voor 8 wedstrijden gegeven te worden, met daarbij uitsluitend wedstrijden van buurtverenigingen en/ of clubs uit de regio.

De winnaar van de poule is diegene die de meeste wedstrijden vooraf juist heeft ingevuld, waarbij een 1 geldt als thuisoverwinning, X als gelijkspel en 2 als uitoverwinning. Zijn er meerdere personen met de meeste goed voorspelde wedstrijden, dan zal de 1e prijs gedeeld worden.

Voor zaterdag 1 december zijn de volgende wedstrijden geselecteerd:

1. EZC - SEH

2. WZC - Reaal Dronten

3. VSW - Zalk

4. Hattem - BAS

5. Nieuwleusen - Hardenberg 85

6. Kampen - 's Heerenbroek

7. WHC - AZSV

8. DUNO D - DETO

De inleg van de poule is €2,00. 57% van de inleg (refererend aan het oprichtingsjaar van de vereniging) gaat richting de winnaar (s), 43% gaat richting de eerste selectie, die met een deel van deze opbrengst in het voorjaar 2019 een jeugdclinic zal organiseren.

Wie mee wil doen kan op donderdagavond of zaterdag (tot 13:00 uur) het formulier in de kantine invullen, of zich met zijn voorspelling bijvoorbeeld per whatsapp wenden tot Harmen van Oene (06-15868950) en of Michiel de Gooijer (06-12642359) en of Henri Houtman (06-10952385).

De winnaar zal zaterdags na afloop van de laatste wedstrijd z.s.m. bekend worden gemaakt in het clubhuis en op de website worden gepubliceerd.