VIP night bij Dick.and.Co

Zondag 28 oktober 2018

In samenwerking en overleg met elkaar houden voetbalvereniging SEH en kledingzaak Dick.and.Co uit Heerde op woensdagavond 31 oktober een speciale VIP night. Alle artikelen in de zaak zijn deze avond alleen en exclusief voor alle SEH-leden met 20 procent korting afgeprijsd!

En dat is niet het enige. Ook zal er een kok aanwezig zijn, die de nodige hapjes en drankjes zal serveren. Het is dus de bedoeling om er vooral een gezellige avond van te maken met elkaar. In een heel andere setting dan op de voetbalvereniging kunnen SEH’ers elkaar leren kennen of juist onze sponsor Dick.and.Co ontmoeten. Kennismaking in een compleet andere setting, dus!

Dick.and.Co is momenteel onze trotse sponsor van het Dames-team. Het spreekt voor zich dat we allemaal hopen op een goede opkomst en veel animo voor deze leuke en creatief georganiseerde avond op 31 oktober. Kom dus allemaal!

Nog even alle informatie op een rijtje (of zie de afbeelding/flyer):

VIP night bij Dick.and.Co exclusief voor SEH-leden;

Alleen deze avond een korting van 20 procent op alle artikelen;

Woensdag 31 oktober, 18.00 uur tot en met 21.00 uur;

Adres: Dorpsstraat 21, Heerde.