Eerste deel teamfoto's op site beschikbaar

Maandag 24 september 2018

De teamfoto's die afgelopen zaterdag, 22 september, zijn gemaakt door hoffotograaf Barend de Ruiter zijn inmiddels gereed en beschikbaar! De afbeeldingen zijn te vinden op de eigen pagina van de betreffende teams of in het speciaal hiervoor gemaakte foto-album.

Bij goed weer vindt aanstaande zaterdag, 29 september, het tweede deel van de teamfoto's plaats. Hiervoor is een schema gemaakt. Het document is al verspreid onder de leiders, maar is ook via dit bericht in te zien. Graag ieders aandacht en medewerking hiervoor!

Uiteraard zullen de foto's die op 29 september zijn gemaakt ook enkele dagen daarna op deze site te vinden zijn. Voor enkele teams geldt dat er nog geen geschikt moment is gevonden om ze op de foto te laten zetten. Samen met de betreffende leiders zal er binnenkort naar een nieuwe datum worden gezocht.