Indeling teamfoto's maken

Donderdag 20 september 2018

Zoals bekend worden voor de website weer nieuwe teamfoto's gemaakt. De fotograaf van dienst, voorzitter Barend de Ruiter, is op zaterdag 22 september grotendeels beschikbaar en op 29 september ´s ochtends tot en met 11.30 uur.

Op basis van de bekende wedstrijdschema's voor de twee komende zaterdagen is er een indeling gemaakt, van hoe laat welk team op de foto moet. De indeling is in dit document (word-bestand) te vinden. Boven de indeling zijn een aantal spelregels te vinden, waarvan wordt verwacht dat iedereen zich hieraan probeert te houden.

Er is geprobeerd zoveel mogelijk rekening te houden met ieders behoeften en wensen. Zo gaan de teams enkel bij thuiswedstrijden op de foto. Met ieders hulp en medewerking zou het toch de komende zaterdagen moet lukken om praktisch alle teams op de foto te krijgen. Wij zijn immers SEH!

Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn; meldt het dan even bij fotograaf Barend de Ruiter of Anton van Noorel van de pr-commissie.

NB. Bij slecht, regenachtig, weer wordt het maken van de teamfoto's uitgesteld. Dit wordt dan zsm gecommuniceerd!