Nieuwe sponsorcontracten bij SEH officieel getekend

Dinsdag 19 september 2017

Op donderdag 14 september jl. werden binnen de vriendelijke sponsoraccommodatie van vv SEH meerdere dragende sponsorcontracten officieel getekend. In een plezierige, informele sfeer en onder genot van een 'hapje en drankje' werden namens de betreffende sponsoren, hoofdbestuur SEH en de voltallige sponsorcommissie de respectievelijke overeenkomsten van de benodigde handtekeningen voorzien.

Naast de nieuwe meerjarige algemene overeenkomst met  de nieuwe  hoofdsponsor PLUS Van den Hoven, eveneens de komende jaren verbonden aan het SEH G-randioos team, ook meerdere Co- en Ster sponsoren. Na afloop van de formaliteiten gezamenlijk op de foto inclusief een door de sponsorcommissie aangeboden exclusieve fles SEH-wijn. Het logo straalt.....

Op bijgaande foto de nieuwe hoofdsponsor PLUS Van den Hoven omringd door vertegenwoordigers van het SEH hoofdbestuur en sponsorcommissie, Slagerij Van Guilik, Partyservice & Cateringbedrijf Cor van Oene, RABO-bank, Veldhuis Advies en Houtman Transport.