Vrije inloop training na meivakantie

Maandag 02 mei 2016

SEH nodigt de jeugd graag uit om kennis te maken met de voetbalsport. Wij willen dan ook vriendjes, vriendinnetjes, broertjes en zusjes uitnodigen om een training mee te maken en op die manier kennis te maken met het fijne spelletje en met onze mooie vereniging.

Daarom een oproep aan jullie om leeftijdgenootjes en andere geïnteresseerden hiervoor enthousiast te maken en een keertje mee te nemen naar de training. We kunnen in de verschillende leeftijdsklassen nog wel spelers gebruiken en wat is er nu leuker om samen met anderen plezier te beleven aan het voetballen?

Zeker nu we er van de zomer niet bij zijn op het EK in Frankrijk is Nederland en dus ook SEH op zoek naar nieuwe talenten. En wie weet lopen die wel in Heerde rond! Daarom deze oproep, doe mee en neem iemand mee!