Afscheid Koen Lamberink

Woensdag 27 mei 2015

Na afloop van de laatste trainingsavond van het G-team van SEH werd afscheid genomen van trainer Koen Lamberink. Koen stond vijf jaar geleden met een aantal anderen aan de wieg van het G-voetbal bij SEH. Nadat Koen was toegesproken door Gert Leurink die samen met Koen een belangrijk aandeel had bij de oprichting van het G-team mocht hij van de spelersgroep een envelop met inhoud in ontvangst nemen.

Voorzitter Barend de Ruiter verraste de scheidende trainer met een 'schouderklop', een kleinood in de vorm van een handdruk, die wordt uitgereikt aan leden van de club die een bijzondere bijdrage hebben geleverd. De spelers van het G-team bedankten Koen hartelijk voor de afgelopen jaren.

Ook Robert Geerts en Joost van de Vrugt, die twee jaar lang Koen assisteerden namen afscheid. Opvolgers staan gelukkig al klaar om trainer Ronald Stijf komend seizoen bij de trainingen te assisteren. Uiteraard zijn nieuwe spelers van harte welkom bij dit fantastische team.