Gertjan van Limburg van Alcides naar SEH

Woensdag 27 mei 2015

Gertjan van Limburg maakt de overstap van zondag hoofdklasser Alcides uit Meppel naar SEH, dat komend seizoen acteert in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.

Van Limburg had al langer de wens om weer terug te keren naar het zaterdag amateurvoetbal en is enorm blij met zijn nieuwe uitdaging: “Na een aantal seizoenen waarin ik weinig heb kunnen spelen vanwege het nodige blessureleed, is het zaak allereerst volledig fit te worden en dat met name het gehele seizoen te blijven” aldus Van Limburg die bij SEH onder meer weer gaat samen voetballen met oud ploeggenoot Marthijn van der Steege, waarmee hij bij WVF samenspeelde.

Van Limburg speelde in de jeugd voor v.v. Heerde en vertrok in het seizoen 2009-2010 naar WVF. Daar speelde hij vervolgens 4 seizoenen. De afgelopen twee jaar speelde hij bij Alcides uit Meppel.