Update: DVD kampioenschap SEH 1

Dinsdag 26 mei 2015

De DVD over het recent behaalde kampioenschap van SEH 1 is inmiddels klaar en beschikbaar. De DVD bevat geweldige beelden over beide wedstrijden tegen Hattem, interviews met supporters, fantastische sfeerbeelden van het massaal aanwezige publiek en uiteraard komt ook het grootse feest op het veld in Wapenveld en in het clubhuis aan de orde.

Een eerste mogelijkheid om de DVD te kopen in het clubhuis is aanstaande donderdag 28 mei vanaf 20:00. Een tweede mogelijkheid om de DVD te kopen is aanstaande zaterdag 30 mei vanaf 10:00. De prijs voor de DVD is €15,-. Er zal bij de losse verkoop wel voorrang gegeven worden aan de mensen die de DVD reeds al gereserveerd hebben! 

Mocht je op één van bovenstaande datums niet kunnen en of vooraf de DVD alsnog willen reserveren, mail dan naar harmen_vanoene@hotmail.com 

Let op: Aanstaande donderdag zal de DVD om 21:00 ook afgespeeld worden in het clubhuis! De 1e selectie zal uiteraard aanwezig zijn. Ook u bent van harte welkom!