Meiden van de ME1 ook kampioen !

Maandag 25 mei 2015

Na de teams die vorige week al gehuldigd zijn, is vandaag de ME1 als laatste ook kampioen geworden. Na 3 weken rust (!) en een zware Avond 4 Daagse in de benen is het de meiden toch gelukt de 3 punten en het kampioenschap mee te nemen naar Heerde ! De moeilijke uitwedstrijd tegen USV in Nieuwleusen begonnen ze goed met een handvol goede kansen ; bij rust was het echter nog steeds 0-0.

Na rust beseften de meiden dat er toch echt gescoord moest worden om een feestje te kunnen vieren. Marit en Livia zorgden voor een 0-2 voorsprong ; USV deed nog wel iets terug ,1-2, maar verder kwamen ze gelukkig niet en na het laatste fluitsignaal brak het feest los !

In het eerstvolgende clubblad een uitvoerig verslag van het afgelopen seizoen met vandaag als hoogtepunt !