Zaterdag huldiging van alle kampioensteams

Vrijdag 15 mei 2015

Aanstaande zaterdag 16 mei zullen bij SEH alle kampioensteams gehuldigd worden. Vanaf 15:30 zullen de kampioenen van SEH MA1, SEH A2, SEH 5 en SEH 35+ gehuldigd worden. Mogelijk zullen ook SEH E2, SEH F2 en SEH F3 toegevoegd worden aan dat rijtje wanneer zij morgen hun laatste wedstrijd tot een goed einde weten te brengen. Daarnaast kan ook SEH ME1 nog kampioen worden, al zal dat feestje pas volgende week eventueel gevierd kunnen worden.

Als klap op de vuurpijl zal ook SEH 1 morgen gehuldigd worden voor alle jeugd die afgelopen woensdag niet in Wapenveld aanwezig kon zijn. Om 16:00 vertrekt dan tevens de vrachtwagen van Houtman Transport waarop de eerste selectie inclusief begeleiding een grote rondrit zal maken door de Gemeente Heerde.