SEH zoekt sportmasseur!

Donderdag 05 augustus 2021

Beste SEH-leden,

Resultaten van een voetbalvereniging komen niet alleen tot stand door de voetballers/sters, maar ook zeker door de vele mensen die eromheen staan. Dat geldt bijvoorbeeld voor een bestuur, maar ook voor onder andere de trainers, coaches én medische staf.

De laatste jaren zien we echter een steeds groter wordend tekort bij de medische staf. Wij zijn als vereniging daarom eigenlijk op zoek naar iemand die de opleiding Sportmassage wil gaan volgen. Onze club is bereid om de kosten van deze opleiding te vergoeden.

Heb jij interesse of ken je iemand die toch graag betrokken wil zijn en blijven bij onze mooie club en eventueel daar ook een vergoeding voor wil krijgen? Neem dan snel contact op met bestuurslid voetbalzaken, Gert Toorn, voor verdere informatie: 06-5336 3000.

Bron foto: Healthcare 1