Deon de Graaf naar Vitesse Voetbalacademie!

Dinsdag 15 juni 2021

We hebben eerder op deze site al wel eens wat gemeld over Deon de Graaf en zijn trainingen, wedstrijden en stages bij BVO's. En nu is er mooi nieuws te melden, want de speler uit het talentvolle hoofdklasse team J09-1 van trainers Wiljan en Herbert gaat in het nieuwe seizoen naar de BVO Vitesse Arnhem, team J010.

Na succesvolle stages bij zowel PEC Zwolle als Vitesse was het gevoel en vertrouwen bij de opleiding van Vitesse wat beter en was het daar ook eerder duidelijk, dus viel de keus uiteindelijk op Vitesse. 'In mijn ogen - uit ervaring- ook een prima beslissing', meldt Hoofd Jeugdopleidingen Gerrit van Leeuwen van SEH erover.

Het is uiteraard jammer voor SEH, maar Deon heeft de voetbalgenen en het karakter om deze kans aan te grijpen en er vooral van te genieten. Wij wensen Deon en zijn ouders heel veel succes en ook veel plezier op Papendal en op de andere velden in den lande!