Andre Nieuwenhuis en Gerlof Logtenberg nieuw trainersduo JO17-1

Dinsdag 13 april 2021

De VoetbalTechnische Commissie (VTC) is blij te kunnen mededelen dat Andre Nieuwenhuis en Gerlof Logtenberg vanaf het nieuwe seizoen de trainers zijn van de JO17-1.

Beide heren zijn meerdere jaren actief (geweest) als trainer binnen SEH. Andre Nieuwenhuis maakt de overstap van de JO17-2 naar de JO17-1. Gerlof Logtenberg, tevens huidig jeugdbestuurslid, heeft in het verleden meerdere jeugd selectieteams getraind.

“Wij zijn als VoetbalTechnische Commissie zeer tevreden met het aanstellen van dit enthousiaste en gedreven duo en zien in Andre en Gerlof de juiste trainers om de spelers in de JO17-1 zich verder te laten ontwikkelen”, aldus bestuurslid Gert Toorn.

SEH wenst beide trainers heel veel succes en plezier in hun nieuwe functie!