Joël Veldman versterkt SEH 1

Woensdag 10 maart 2021

Aanvaller Joël Veldman uit Wezep maakt met ingang van het nieuwe seizoen zijn opwachting in het blauw en wit van voetbalvereniging SEH. De 21-jarige aanvallend ingestelde speler verruilt deze zomer Noord Veluwe Boys voor het elftal van hoofdtrainer Edwerd Schuring.

Veldman speelde de laatste drie jaar in de hoofdmacht bij vierdeklasser Noord Veluwe Boys in Hattemerbroek en doorliep daarvoor de jeugdopleiding van WHC en Be Quick ’28.

De rappe aanvaller is blij met zijn overstap richting SEH: “De gesprekken met de trainer en de Voetbaltechnische Commissie (vtc) heb ik als zeer prettig ervaren. De ambitie van de club past bij mijn persoonlijke ambities en doelstellingen en ik voorzie voor SEH een mooie toekomst. Daar wil ik graag mijn steentje aan bij dragen, we gaan er samen iets moois van maken.''

Namens de Voetbaltechnische Commissie is bestuurslid Gert Toorn ook in zijn nopjes met de aanwinst voor het vlaggenschip van SEH: ”We zijn erg blij dat Joël bij onze club komt voetballen. We zien in hem een meerwaarde die ons eerste elftal op verschillende posities kan versterken.''

De vereniging heet Jöel uiteraard van harte welkom en wenst hem veel succes toe!