Kunstgrasvelden weer bespeelbaar

Zondag 21 februari 2021

Als gevolg van een combinatie van sneeuwval en stevige vorst was SEH genoodzaakt alle velden, 1 tot en met 4, enige tijd te sluiten voor activiteiten. Vanaf maandag 8 februari was daarom het sportpark gesloten. Maar gelukkig zijn er positieve ontwikkelingen!

De afgelopen nacht heeft het goed gedooid. De sneeuw is zo goed als weg. Wat er nog ligt dooit nu ook snel weg, is de verwachting. Daarom kan er met ingang van woensdagavond 17 februari weer getraind worden op de kunstgrasvelden. Let op: hier en daar kan op het terrein best nog een beetje sneeuw liggen. Blijf voorzichtig en kijk uit voor gladheid, ook op bijvoorbeeld het parkeerterrein. Veel plezier weer allemaal!

De natuurgrasvelden, 3 en 4, worden deze week nog niet gebruikt. Deze liggen er dus uit tot en met 20 februari. Graag ieders begrip en geduld hiervoor!

(De foto bij dit artikel is van dinsdagmiddag!)

Update 21 februari: Alle velden, dus ook de natuurgrasvelden 3 en 4, zijn met ingang van maandag 22 februari weer bespeelbaar!