Jubilarissen SEH toch verrast

Maandag 15 februari 2021

Vanwege het coronavirus kon de gebruikelijke Nieuwjaarsreceptie aan het begin van dit kalenderjaar helaas niet doorgaan. Bij SEH is dat steevast een moment van gezellig samen zijn op sportpark ‘De Eeuwlanden’, met een terugblik over het afgelopen jaar en een bespiegeling van wat er komen gaat. Maar bovenal worden dan de verschillende jubilerende leden gehuldigd.

De leden die een jubileum mochten vieren en al 60, 50, 40 of 25 jaar aan de club zijn verbonden zijn daarom de afgelopen week stuk voor stuk verrast met een bos bloemen en een oorkonde namens het bestuur van SEH. In de meeste gevallen gebeurde dit bij de leden aan de deur. Het gaat om de volgende tien personen:

60 jaar lid: Jaap Eltingh (foto!) en Theo Kwakkel

50 jaar lid: Jan Houtman; Jan Lieske; Jan van der Maten en Barend de Ruiter

40 jaar lid: Jeroen Eising en André van Noorel

25 jaar lid: Richard Tijssen en Ewout de Vos

Alle jubilarissen gefeliciteerd, we hopen elkaar snel weer op het sportpark te kunnen begroeten!

Bij de uitreikingen zijn foto's gemaakt, die te bekijken zijn in het album op deze site. Klik hier!