Nieuw sponsorbord voor Strak Hekwerk

Donderdag 11 februari 2021

Ondanks dat er momenteel niet of nauwelijks gevoetbald of getraind kan en mag worden, gebeurt er zo nu en dan toch nog wat op sportpark De Eeuwlanden. Zo zit de sponsorcommissie van vv SEH zeker niet stil. Onlangs is bijvoorbeeld nog weer een fraai sponsorbord geplaatst langs het hoofdveld. 

Deze reclame-uiting is van een nieuwe sponsor: Strak Hekwerk. Dit nog jonge bedrijf is van Daniel Stijf uit Heerde. Hij is voor zichzelf begonnen en levert alle soorten hekwerken. Uiteraard is hij ook beschikbaar voor de plaatsing ervan. Op zijn site is er meer informatie over te vinden.

Strak Hekwerk is nu, feitelijk in letterlijke én figuurlijke zin, te vinden langs het hoofdveld van SEH. Bedrijf en vereniging zijn een contract overeengekomen voor de plaatsing van het bord van zes meter lang (zie foto) voor de duur van vier jaar. Dus: welkom bij de club, Wij zijn SEH!

(Nb. Foto is genomen vlak voor de sneeuwval)