Harry Veldhuis wordt nieuwe trainer SEH 2

Woensdag 03 februari 2021

De VoetbalTechnische Commissie (vtc) van vv SEH is blij te kunnen meedelen dat Harry Veldhuis (foto) de nieuwe trainer wordt van SEH 2, met ingang van het volgende seizoen. De oefenmeester heeft nu nog de J019-1 bij de Heerder vereniging onder zijn hoede.

Harry Veldhuis loopt al een tijdje mee in het voetbal. Vroeger als speler, zoals in de eerste selectie bij sv Epe, en later als trainer. Zijn trainerscarrière begon bij Epe C5. De grootste tijd van zijn inmiddels al jarenlange periode bij SEH is Veldhuis de enthousiaste trainer van de JO19-1, ofwel het oudere A1.

Vanaf volgend seizoen wordt hij dus trainer van SEH 2. ,,Als Voetbaltechnische Commissie zijn we blij dat we de ingezette weg bij het 2e elftal voort kunnen zetten en in Harry de juiste persoon hiervoor hebben gevonden om de brug van jeugd naar de senioren kleiner te maken en uiteindelijk dan ook de stap van team 2 naar 1 beter te laten verlopen'', aldus bestuurslid Gert Toorn.

SEH wenst de trainer veel succes toe, zowel in zijn huidige als nieuwe functie!