FOTO'S: Afsluiting Veldhuis League4Kidz

Zaterdag 12 december 2020

De jonge talenten van de Veldhuis League4Kidz van voetbalvereniging SEH uit Heerde hebben deze zaterdag hun laatste potjes van het kalenderjaar afgewerkt. Tijdens de prijsuitreiking zijn foto's gemaakt.

De jongens en meisjes van 6 en 7 jaar trainden de afgelopen maanden op woensdag aan het einde van de middag en werkten op zaterdagmorgen hun eigen onderlinge competitie af. In teams van 4 kinderen, in de shirtjes van bijvoorbeeld Barcelona en Inter Milaan, mede mogelijk gemaakt door het bedrijf en trouwe sponsor Veldhuis Advies uit Heerde. Het was alweer de tiende editie van deze competitie, en het is inmiddels een belangrijk onderdeel van de jeugdopleiding van SEH.

Het team Juventus was dit najaar de kampioen (foto), maar uiteraard was er voor iedere deelnemer een aandenken.

Van de afsluiting zijn foto´s gemaakt door Leon Schotman. Deze afbeeldingen zijn te bekijken in het speciaal hiervoor aangemaakte album op deze site.