FOTO'S: Sinterklaasfeest voor jongste leden SEH

Woensdag 02 december 2020

Hoewel Sinterklaas dit jaar natuurlijk vanuit huis werkt, heeft hij er toch voor gezorgd dat het woensdag een feestje was op sportpark De Eeuwlanden, van voetbalvereniging SEH. De jongste leden kregen immers een training voorgeschoteld, met bijzondere gasten.

Drie echte voetbalpieten kwamen langs op de velden. Ze deden vrolijk mee met de trainingsoefeningen en wedstrijdjes die de spelertjes deden. De Minipups, de leden van de Veldhuis League4Kidz én de talenten van de JO8 hadden daardoor veel plezier. Een deel van hen had ook een speciaal pietenpak aangetrokken voor deze pietentraining.

Als klap op de vuurpijl mochten alle leden na afloop nog bij de pieten komen. Want iedereen kreeg natuurlijk wat lekkers én een cadeautje mee naar huis. Dank u, Sinterklaasje!

Door de organisatie zijn tijdens de training ook foto's gemaakt. Deze zijn vanaf heden te bekijken in het daarvoor aangemaakte album. Klik hier!