Gerrit van Leeuwen blijft jaar langer HJO

Zondag 01 november 2020

Het contract met de Hoofd Jeugd Opleidingen (HJO) Gerrit van Leeuwen van voetbalvereniging SEH uit Heerde wordt met een jaar verlengd. Beide partijen zijn het daarover eens geworden, wat goed nieuws is voor de jeugdopleiding van de club!

,,We willen de continuïteit waarborgen en vast een signaal afgeven door het contract nu al te verlengen, mede ook doordat we zeer tevreden met Gerrit van Leeuwen zijn. Gerrit is zeer enthousiast en betrokken en heeft de jeugdopleiding goed op orde’’, meldt bestuurslid voetbaltechnische zaken Gert Toorn tevreden.

De vereniging wenst Gerrit veel succes toe bij zijn belangrijke werkzaamheden in het restant van het huidige seizoen én alvast in de aanloop naar het nieuwe seizoen bij SEH, 2021-2022!