FOTO’S: SEH JO8-1

Zondag 01 november 2020

Het talentvolle team SEH JO8-1 is onlangs op de gevoelige plaat gezet op sportpark ‘De Eeuwlanden’. Dat is gedaan door fotograaf en hun eigen trainer Leon Schotman. Die afbeeldingen zijn nu te bekijken op de site.

De jonge spelers van het team doen het vooralsnog prima in de Hoofdklasse. Er werd onder meer gelijkgespeeld tegen Unicum en gewonnen van ASV Dronten en Sparta Nijkerk. Het oefenpotje tegen Robur et Velocitas resulteerde ook in een overwinning. Stuk voor stuk grote en sterke verenigingen als tegenstander, waar het team van SEH zich op zijn minst goed tegen kan verweren. Een compliment waard voor de spelers én hun trainers/leiders, Bram Horst en Leon Schotman.

De afbeeldingen van het team en de spelers zijn te zien (naast de eigen teampagina op de site) in het speciaal daarvoor aangemaakte foto-album. Klik hier om de foto's te bekijken!