Rabobank blijft SEH trouw als sponsor!

Donderdag 29 oktober 2020

De sponsorcommissie van voetbalvereniging SEH uit Heerde zit niet stil. Ondanks het coronavirus en de daardoor vele beperkingen voor de sportclub is onlangs het contract met de Rabobank als sponsor van SEH verlengd.

De Rabobank is al jarenlang een trouwe sponsor van de vereniging. De organisatie is ook de naamgever van twee belangrijke evenementen van SEH; het jaarlijkse jeugdweekend en het jeugdselectietoernooi (voor spelers onder de 23). Daarnaast worden de resultaten van de leuke actie Rabo ClubSupport in november bekend. Daar doet de voetbalclub ook aan mee. Met het bedrag wil SEH de jeugd- zodra dit weer kan- naast trainingen en wedstrijden ook leuke activiteiten kunnen aanbieden zoals jeugdzwemmen, het jeugdweekend en een feestavond.

De Rabobank, in de persoon van Pascal Remmerts, en SEH, via Martijn Kuiper van de sponsorcommissie, hebben het contract onlangs getekend (zie foto). Uiteraard werd daarbij door de voetbalclub ook een attentie aangeboden als dank en waardering.