Veelgestelde vragen nav coronamaatregelen

Woensdag 30 september 2020

Het kabinet heeft maandagavond een aantal extra maatregelen aangekondigd om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Deze extra maatregelen zijn inmiddels ingegaan en gelden minimaal voor de komende drie weken. Voor het voetbal betekent dit:

*Geen publiek meer toegestaan bij zowel het betaald als amateurvoetbal

*Alle sportkantines gaan dicht

De KNVB heeft een pagina aangemaakt met de meest gestelde vragen over het coronavirus en de gevolgen voor het voetbal. Over het al dan niet doorgaan van de wedstrijden en competities bijvoorbeeld, over het al dan niet mogen kijken naar wedstrijden, over het rijden van jeugdleden naar de vereniging of uitwedstrijden en welke activiteiten er nog wél gehouden kunnen worden op de voetbal. Ons advies; lees deze vragen en antwoorden goed door!

Eerdaags, in ieder geval snel, zal er voor de leden ook een nieuwsbrief volgen met de actuele situatie en stand van zaken vanuit SEH.