G-team SEH zoekt spelers

Zondag 20 september 2020

Het G-team is er speciaal voor voetballers (m/v) met een geestelijke of lichamelijke beperking. SEH is er trots op dat het zo’n elftal binnen de vereniging heeft. Wel is er regelmatig een tekort aan spelers, mede vanwege de vaak veranderende thuissituatie van de jongeren. Ook nu zijn extra versterkingen van harte welkom!

Dus: ben jij 16 jaar of ouder en vind jij het leuk om te voetballen, maar lukt het niet om mee te komen met het reguliere voetbalaanbod? Dan is het G-team van SEH uit Heerde wat voor jou!

Elke woensdagavond van 19.00 tot 20.00 uur komen de jongens en meiden van het team bij elkaar om te trainen. Deze training wordt gegeven door twee enthousiaste trainers: Frank en Mark.

Bij het team staat plezier voorop en als er wordt gewonnen is het plezier alleen maar groter! De wedstrijden die het team speelt duren twee keer 30 minuten. Er kan constant door gewisseld worden. Interesse? Kom gerust eens een paar keer vrijblijvend meetrainen.

Meer info is te zien op de site van SEH of te verkrijgen bij trainer Frank Heinen, mail: heinenfrank@hotmail.com