Kleedkamerindeling tijdens trainingen

Vrijdag 21 augustus 2020

Vanwege de coronamaatregelen zijn de trainingsschema’s zodanig aangepast dat er doordeweeks coronaproof getraind kan worden. De schema’s zijn aangeplakt in de kleedruimtes en in dit document te vinden (zie ook afbeelding).

Let wel; dit document betreft de trainingen. De kleedkamerindeling met wedstrijden wijkt uiteraard af. Wat niet afwijkt, en dus altijd van kracht is, is de toegang tot de kleedkamers. Te allen tijde dienen ALLE gebruikers de kleedkamers via de hoofdingang te betreden! Ook tijdens de rust. Dus als je in kleedkamer 12 zit en het is rust moet je via de hoofdingang naar kleedkamer 12. Een en ander om zoveel mogelijk contact met andere spelers of begeleiders te vermijden. Gebruikers van kleedkamers 1 tot en met 4 verlaten de kleedkamers NIET via de hoofdingang, maar via de uitgang midden onder het terras. Gebruikers van kleedkamers 5 tot en met 12 verlaten de kleedkamer via de achterste uitgang. Graag ieders aandacht hiervoor!