Corona Nieuwsbrief augustus 2020

Woensdag 12 augustus 2020

Beste SEH-ers,

De afgelopen maanden zijn we als vereniging enorm actief geweest om te zorgen dat al onze leden toch kunnen blijven voetballen en dat we, ondanks alle beperkingen, toch gebruik kunnen maken van alle goede faciliteiten die we als SEH hebben. Maar nu breekt er een nieuwe fase aan, met waarschijnlijk vele onzekerheden.

De zomerstop is voorbij en de eerste selectie traint alweer volop voor het nieuwe seizoen. Binnenkort gaan ook de vrouwen en de juniorenteams weer naar de training. Ook zijn de eerste oefenwedstrijden gepland, met als gevolg dat de drukte op het sportpark gaat toenemen.

Het bestuur heeft zich beraden over de (aanvullende) maatregelen die nodig zijn om ondanks de drukte toch allemaal te kunnen blijven voetballen binnen de voorgeschreven coronaregels.

 

Lees de volledig nieuwsbrief hier verder.