Video: SEH MO17 zoekt keepster!

Maandag 08 juni 2020

De talentvolle meiden van het team onder de 17 van voetbalvereniging SEH uit Heerde zijn op zoek naar een keepster voor het nieuwe seizoen. Ben jij, of ken jij iemand die de schoten op doel wil tegen houden en zoveel mogelijk 'de nul’ wil houden tijdens de wedstrijden? Laat het dan weten.

Het team bestaat uit een groep leuke meiden die geboren zijn in het jaar 2004 of 2005. Zij trainen doordeweeks en hebben op zaterdag een competitiewedstrijd. Voor de doelvrouwen is er bovendien een speciale keeperstraining. Het team staat tijdens het seizoen 2020-2021 onder de enthousiaste leiding van trainer Tonnie Hofmeijer. Naast voetbal is er bij dit team natuurlijk ook voldoende ruimte voor plezier en gezelligheid, op het sportpark én daarbuiten.

Contact opnemen kan op verschillende manieren. Stuur het team bijvoorbeeld een berichtje via @SEH_MB2 op Instagram. Via dit account is ook een leuke video-oproep te zien van de meiden zelf. Je kunt ook trainer Tonnie een berichtje sturen, via 06-11778361 of tonniehofmeijer@hetnet.nl. Voor verdere vragen, aanmelden of andere info kun je ook contact opnemen met de verantwoordelijke van de voetbaltechnische commissie (vtc) voor deze categorie, Martin Borreman: 06-41846711.

Het team zal overigens a.s. zondagmiddag, 14 juni, tussen 15.00 en 16.00 uur met hun oproep ook te beluisteren zijn in een radio-uitzending van RTV794!