Sportverzorger Jamie van der Pauw Kraan verlengt contract

Vrijdag 05 juni 2020

Jamie van der Pauw Kraan, 30 jaar en woonachtig in Wezep, heeft zich voor maar liefst 3 jaar aan voetbalvereniging SEH uit Heerde verbonden als verzorger van de club. Met ingang van het seizoen 2020/2021 zal zij aansluiten bij de staf van SEH 1. ,,Wij zijn zeer verheugd dat Jamie de komende drie jaar bij SEH als sporttherapeut actief blijft’’, aldus een enthousiast bestuurslid Gert Toorn. Na het ondertekenen van het contract gaf hij, op gepaste afstand vanwege de coronamaatregelen, als dank een bosje bloemen aan Jamie (zie foto).

Sinds 2016 is Jamie werkzaam bij de club en deed zij de verzorging van het tweede elftal van de Heerder sportclub. Met ingang van het seizoen 20/21 zal zij de verzorging van het eerste elftal op zich nemen. Daarnaast zal Van der Pauw Kraan waar nodig ook leden van andere SEH-teams helpen. ,,Ik heb heel veel zin in komend seizoen! En ik ben blij dat ik nog 3 jaren met deze prachtige club verbonden ben’’, meldt Jamie zelf.