Jeugd SEH ziet PEC in thriller winnen

Maandag 02 maart 2020

Zal het komen door hun aanwezigheid? Feit is dat er afgelopen zaterdag zo’n 115 spelers en begeleiders van voetbalvereniging SEH uit Heerde aanwezig waren bij de competitiewedstrijd tussen PEC Zwolle en Vitesse. Het duel in de Eredivisie werd na een knotsgekke slotfase gewonnen door de thuisploeg (4-3), dat de punten heel goed kon gebruiken in hun strijd tegen de nacompetitie en degradatie. De blijdschap en het enthousiasme onder de (meeste) toeschouwers was dan ook groot!

Op uitnodiging van PEC kon SEH kaarten bestellen met flinke korting. En daar is dus gretig gebruik van gemaakt bij spelers en begeleiders van teams in de JO8 tot en met de JO12. De ploegen en elftallen zaten mooi bij elkaar in de buurt op de lange zijde (zie foto) en zagen van dichtbij dat er veel doelpunten werden gemaakt. De spelers werden volop en luidkeels aangemoedigd.

Al met al een mooie, leuk, gezellige en misschien ook wel leerzame avond voor veel van onze jeugdleden!