Uitslag Witte Muizen Poule 1 februari

Donderdag 06 februari 2020

Twee winnaars bij de Witte Muizen Poule van 1 februari. Allard de Jong en GJ Barneveld kwamen beide tot zes correct voorspelde wedstrijden.

Veel deelnemers kwamen uiteindelijk één punt tekort voor de overwinning.

Er waren 48 deelnemers.

De volledige uitslag:

Allard de Jong 6 GJ Barneveld 6 Bart Dingerink 5 Tonnie Hofmeijer 5 Soren van Hell 5 BJ Lukje (Stentor) 5 Ben Toorn 5 Gerlof Logtenberg 5 Robin van Zeeburg 5 John vd Vosse 5 JP de Gooijer (EZC) 5 Henry Scheffel (KCVO) 5 Edwerd Schuring (Oene) 5 Henk van Oene 5 Rob Elskamp 4 Gerrit vd Maten 4 Berend Logtenberg 4 Dennis Bijsterbosch 4 Edwin Benning 4 Wim Hanekamp 4 Joey vd Beek 4 Ruud de Gooijer 4 Kristian Stijf 4 Rene van Ginkel 4 Jan Visser 4 Richard vd Streek 4 Hans Bos (DSV) 4 Hein Dezijn 4 GJ Oosterveen (Stentor) 3 Henri Houtman 3 Albert Kraan 3 Herman Nijman (Stentor) 3 Anton van Noorel 3 GJ Toorn 3 Pascal Diender 3 Jamie vd Pauw Kraan 3 Marthijn vd Steege 3 Jordi Joostema 3 Dick van Lohuizen 3 Harmen van Oene 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 Fred Bisschop 3 Harry Zwarthof 3 Peteros Witteveen 3 Frank de Jong 3 Henk Dezijn 2 Michiel de Gooijer 2 Jasper Looije (Nunspeet) 1