Mededeling Grote Clubactie

Vrijdag 13 december 2019

Een mededeling van de Supportersvereniging van SEH:

Beste SEH-ers,

Tot onze grote schrik is er iets helemaal fout gegaan. Veel jeugdleden en hun leiders zijn druk geweest met de verkoop van loten door middel van een machtiging. Helaas waren wij door miscommunicatie te laat met het aanleveren van de gegevens en konden we niet meer meedoen. Hierdoor gaat de opbrengst aan onze neus voorbij. Een spijtige zaak!

Een excuus is op zijn plaats, zeker voor al die leden die zich zo ingespannen hebben om er een geslaagde actie van te maken. We hopen dat jullie je hierdoor niet laten ontmoedigen om volgend jaar wél weer mee te doen. De loten die zonder machtiging zijn verkocht blijven gewoon geldig. De opbrengst hiervan bedraagt zo'n 450 euro.

De supportersvereniging.