Uitslag Witte Muizen Poule 7 december

Donderdag 12 december 2019

Vier winnaars bij de Witte Muizen Poule van zaterdag 7 december. Jordi Joostema, GJ Oosterveen (Stentor), Dick van Lohuizen en Henk van Oene vulden vooraf vier wedstrijden correct in. Een lastige speelronde blijkbaar, zeker ook gezien een aantal deelnemers met maar drie goed voorspelde wedstrijden.

Er waren in totaal 47 deelnemers.

De volledige uitslag:

Jordi Joostema 4 Oosterveen 4 Dick van Lohuizen 4 Henk van Oene 4 Rene van Ginkel 3 Rob Elskamp 3 Gerrit vd Maten 3 Marthijn vd Steege 3 Frank de Jong 3 Rick Zandvliet 3 Pascal Diender 3 Jerom Langeveld 3 Harry Veldhuis 3 Ad Ijzerman 3 Richard Vacquier Droop (DUNO D) 2 Jasper Looije (Nunspeet 6) 2 Henri Houtman 2 Berend Logtenberg 2 Henk Dezijn 2 Hein Dezijn 2 Frank Olthuis 2 GJ Barneveld 2 Sven Veldhuis 2 William Bax 2 GJ Toorn 2 Michael Bosman 2 Harmen van Oene 2 Anton van Noorel 2 Tonnie Hofmeijer 1 Wim Hanekamp 1 Herman Nijman (Stentor) 1 Ruud de Gooijer 1 Erik Barneveld 1 Kristian Stijf 1 Edwin Benning 1 Allard de Jong 1 Henry Scheffel (KCVO) 1 Edwerd Schuring (Oene) 1 Gerard Dekker 1 JP de Gooijer (EZC) 1 Hans Bos (DSV) 1 Michiel de Gooijer 1 Stefan Nesselaar 1 Soren van Hell 1 Bart Dingerink 0 Berend Tijssen 0 Jesse de Gooijer 0