Sponsordoek voor Vos Keukens bij SEH

Maandag 09 december 2019

Het bedrijf Henri Vos Keukens is voortaan ook zichtbaar op sportpark ‘De Eeuwlanden’, van voetbalvereniging SEH uit Heerde. Achteraan op het kunstgrasveld 2 is onlangs een groot sponsordoek van de firma geplaatst.

De ballenvanger achter het bewuste doel dient tegenwoordig ook als een mooi middel voor sponsoruitingen. Bijvoorbeeld voor de nieuwe sponsor Henri Vos Keukens, de bekende zaak uit Heerde. Het bedrijf heeft onlangs een nieuw contract getekend bij SEH en is gevestigd aan de Veldweg, bijna pal achter de plek waar het bewuste doek is opgehangen. Een thuiswedstrijd van twee kanten dus, eigenlijk!

Afgelopen zaterdag is het doek ‘officieel’ onthuld. Rijk Potkamp van de sponsorcommissie van SEH gaf aan eigenaar Henri Vos een attentie als dank (foto).