Uitslag Witte Muizen Poule 30 november

Donderdag 05 december 2019

1 winnaar bij de Witte Muizen Poule van zaterdag 30 november. Frank de Jong voorspelde maar liefst 6 wedstrijden goed en werd daarmee winnaar van de pot.

Een peleton voorspellers zat hem op de hielen met allen 5 goed voorspelde wedstrijden.

De volledige uitslag:

Frank de Jong 6 Rob Elskamp 5 Christian van de Vlekkert (Oene) 5 Anton van Noorel 5 Robin van Zeeburg 5 Jesse de Gooijer 5 Oosterveen (Eindredactie Stentor) 5 Jordi Joostema 5 Stefan Nesselaar (CDW) 5 Allard de Jong 5 Henk van Gelder 5 Soren van Hell 4 Andre Nieuwenhuis 4 Albert Kraan 4 Ruud de Gooijer 4 Lars Niemeijer 4 William Bax 4 Peter Witteveen 4 Kristian Stijf 4 Dylan Houtman 4 Henri houtman 3 Jasper Looije (Nunspeet) 3 Nick Wisman 3 Gait vd Maten 3 Pascal Diender 3 Henk Dezijn 3 Bart Dingerink 3 Sven Veldhuis 3 Edwin Benning 3 Dick van Lohuizen 3 Richard vd Streek 3 Fred Bisschop 3 Gerard Dekker 3 Henry Scheffel (KCVO) 3 Edwerd Schuring (Oene) 3 Michiel de Gooijer 3 Jamie vd Pauw Kraan 2 Rick Zandvliet 2 Tonnie Hofmeijer 2 Herman Nijman (Stentor) 2 GJ Toorn 2 Wim Hanekamp 2 Berend Logtenberg 2 GJ Barneveld 2 Hein Dezijn 2 Erik Barneveld 2 JP de Gooijer (EZC) 2 Harry Veldhuis 2 Han van de Beek (Ultra's) 2 Hans Bos (DSV) 2 Harmen van Oene 2 Henk van Oene 2 Henri van Leeuwen 1