Nieuwe jassen voor Onderhoudsploeg SEH

Dinsdag 03 december 2019

De mannen van de Onderhoudsploeg zien er weer uit om door een ringetje te halen. De vrijwilligers van voetbalvereniging SEH uit Heerde hebben nieuwe jassen gekregen.

Het kledingstuk komt zeker met de koude maanden voor de deur goed van pas. De jassen zijn geschonken door een trouwe sponsor van SEH, Voegersbedrijf ter Velde uit Heerde. Op de foto zien we dertien enthousiaste leden van de Onderhoudsploeg met hun nieuwe aanwinst (zie foto).

Iedere dinsdagmorgen tussen 08.00 en 12.00 uur komen de mannen bijeen bij het sportpark van SEH, De Eeuwlanden. Zij onderhouden gedurende het seizoen de accommodatie. Dat wil zeggen: het clubgebouw, de velden, de netten, het groen langs de velden en de bestrating. Alles wordt netjes bijgehouden. Na afloop is de accommodatie weer helemaal gereed voor een nieuwe voetbalweek, met ongetwijfeld weer een vol programma op de velden. Hulde voor deze belangrijke vrijwilligers, de jassen is ze dan ook van harte gegund!