Uitslag Witte Muizen Poule 23 november

Donderdag 28 november 2019

Twee winnaars bij de Witte Muizen Poule van zaterdag 23 november: Berend Logtenberg en Erik Barneveld kwamen beiden tot 5 goed voorspelde wedstrijden.

De nodige spelers op het vinkentouw met helaas voor hen maar 4 correct voorspelde wedstrijden.

Opmerkelijk: alle 56 deelnemers vulden bij de wedstrijd van SEH een 1 in!

De volledige uitslag:

Berend Logtenberg 5 Erik Barneveld 5 Soren van Hell 4 Jasper Looije 4 Anton van Noorel 4 Ruth Veldkamp 4 Rick Zandvliet 4 John vd Vosse 4 Rene van Ginkel 4 Henry Scheffel (KCVO) 4 Marthijn vd Steege 4 BertJan Lukje (Stentor) 3 Wim Hanekamp 3 Ruud de Gooijer 3 Pascal Diender 3 Frank de Jong 3 Fred Bisschop 3 Michiel de Gooijer 3 Niemeijer 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 GJ Toorn 2 Rob Elskamp 2 Tonnie Hofmeijer 2 Albert Kraan (Hatto Heim) 2 Herman Nijman (Stentor) 2 Henk Dezijn 2 Robin van Zeeburg 2 Harry Veldhuis 2 Dennis Bijsterbosch 2 Lars Niemeijer 2 Joey van de Beek 2 Damian de Wilde 2 Richard vd Streek 2 Gait Maten 2 Dylan houtman 2 Christiaan vd Vlekkert 2 GJ Oosterveen (Sportredactie Stentor) 2 Harmen van Oene 2 Bart Dingerink 2 JP de Gooijer (EZC) 2 Edwerd Schuring (Oene) 2 GJ Barneveld 2 Henk van Oene 2 Henri houtman 1 Jordi Joostema 1 Gerrit van Leeuwen 1 Edwin Benning 1 Hein Dezijn 1 Jerry vd Beek 1 Peter Witteveen 1 Jan Visser 1 Gerard Dekker 1 Hans Bos (DSV) 1 Han van de Beek 1 Jesse de Gooijer 1 Dick van Lohuizen 1