Uitslag Witte Muizen Poule 16 november

Donderdag 21 november 2019

Albert Kraan (Hatto Heim) is de winnaar geworden van de Witte Muizen Poule van zaterdag 16 november. Hij had maar liefst 6 wedstrijden goed ingevuld.

Op het vinkentouw zaten Jesse de Gooijer, Rob Elskamp en Frank Olthuis: alle drie kwamen tot een correct aantal van 5 wedstrijden.

Er waren deze speelronde 41 deelnemers.

De totale uitslag:

Albert Kraan (Hatto Heim) 6 Jesse de Gooijer 5 Rob Elskamp 5 Frank Olthuis 5 Tonnie Hofmeijer 4 Anton van Noorel 4 Rick Zandvliet 4 Jasper Looije (Nunspeet) 4 Stefan Nesselaar (CDW) 4 Gert Toorn 4 William Bax 4 Ruud de Gooijer 4 Bart Dingerink 4 Gait vd Maten 4 Ruth veldkamp 3 GJ Oosterveen (Stentor) 3 Berend Logtenberg 3 Harry Veldhuis 3 Wim Hanekamp 3 Jeremy vd Beek 3 Hein Dezijn 3 GJ Barneveld 3 Henk van Oene 3 Pascal Diender 3 Edwin Benning 3 Lars Niemeijer 3 Jordi Joostema 3 Frank Heinen 3 Ronald Kommer 3 JP de Gooijer (EZC) 3 Michiel de Gooijer 3 Frank de Jong 3 Harmen van Oene 3 Dirk Scholten 3 Herman Nijman (Stentor) 2 Soren van Helle 2 Henri Houtman 2 Henk Dezijn 2 Jerom Langeveld 2 John vd Vosse 2 Zwarthof H 1