Uitslag Witte Muizen Poule 2 november

Donderdag 07 november 2019

GJ Toorn is de winnaar geworden van de Witte Muizen Poule van zaterdag 2 november. Hij wist maar liefst 6 wedstrijden goed te voorspellen. Albert Kraan (Hatto Heim) en Bosman (SEH3) volgden hem op de hielen, met beiden 5 correct voorspelde wedstrijden.

Er waren in totaal 56 deelnemers.

De volledige uitslag:

GJ Toorn 6 Albert Kraan (Hatto Heim) 5 Bosman 5 Berend Logtenberg 4 Soren van Hell 4 Bert Jan Lukje (4) 4 Herman Nijman (Stentor) 4 GJ Oosterveen (Stentor) 4 Bart Dingerink 4 JP de Gooijer (EZC) 4 Sven Veldhuis 4 Kristian Stijf 4 Hein Dezijn 4 Ad Ijzerman 4 Christian vd Vlekkert (Oene) 4 Rene van Ginkel 4 Henry Scheffel (KCVO) 4 Gerard Dekker 4 Hans Bos (DSV) 4 Jan Visser 4 Wim Hanekamp 3 Gerrit vd Maten 3 Edwin Benning 3 Jordy joostema 3 Berend Tijssen 3 Richard Tijssen 3 Marthijn vd Steege 3 Frank Olthuis 3 Jesse de Gooijer 3 Christian van Weeghel 3 Henk van Oene 3 Ruth Veldkamp 3 Frank de Jong 3 Fredje Bisschop 3 Richard vd Streek 3 Harry Zwarthof 3 Jos Boven (ASVD) 3 Dick van Lohuizen 3 Tonnie Hofmeijer 2 Rob Elskamp 2 Jasper Looije(Nunspeet) 2 Harry Veldhuis 2 Michiel de Gooijer 2 Harmen van Oene 2 Anton van Noorel 2 Pascal Diender 2 Ruud de Gooijer 2 Peter Dokter 2 Han vd Beek (Ultra's) 2 Ellen vd Streek 2 Henk Dezijn 1 Henri Houtman 1 Erik Barneveld 1 Stefan Nesselaar 1 John vd Vosse 1 Rick Zandvliet 0