Uitslag Witte Muizen Poule 26 oktober

Donderdag 31 oktober 2019

Vier winnaars bij de sterk bezette Witte Muizen Poule van 26 oktober. Henk Dezijn (alweer!), Marthijn van de Steege, Harry Veldhuis en Jesse de Gooijer hadden allen keurig 6 wedstrijden juist ingevuld.

Ook de nodige deelnemers met slechts één goed voorspelde wedstrijd. Voor hen werk aan de winkel en de tip de website www.voetbaloost.nl eens te raadplegen. Er waren maar liefst 58 deelnemers.

De volledige uitslag:

Henk Dezijn 6 Marthijn vd Steege 6 Harry Veldhuis 6 Jesse de Gooijer 6 Anton van Noorel 5 Albert Kraan (Hatto Heim) 5 Edwin Benning 5 Tonnie Hofmeijer 5 Joey van de Beek 5 Fred Bisschop 5 Mark van de Streek 5 Henry Scheffel (KCVO) 5 Hans Bos (DSV) 5 Han van de Beek (Ultra) 5 Jasper Looije 4 Christiaan Holtdijk 4 Soren van Hell 4 Rob Elskamp 4 Berend Logtenberg 4 Jamie van der Pauw Kraan 4 Richard Tijssen 4 Jerom Langeveld 4 Pasval Diender 4 GJ Oosterveen (Stentor) 4 Rene van Ginkel 4 Han Dezijn 4 Christiaan van de Vlekkert 4 John vd Vosse 4 Christian van Weeghel 4 Bert Jan Lukje (Stentor) 3 Herman Nijman (Stentor) 3 Robin van Zeeburg 3 Jordi Joostema 3 Lars Niemeijer 3 Olthuis Frank 3 Frank de Jong 3 Richard van de Streek 3 Han ter Velde 3 Henri Houtman 2 Gerrit vd Maten 2 Wim Hanekamp 2 Ruud de Gooijer 2 Berend Tijssen 2 Gert Toorn 2 GJ Barneveld 2 William Bax 2 Eric Wagenaar 2 Dick van Lohuizen 2 Hein Dezijn 2 Harmen van Oene 2 Henk van Oene 2 Barend de Ruiter 2 Jan Visser 2 Bart Dingerink 1 JP de Gooijer 1 Nesselaar (CDW) 1 Harry Zwarthof 1 Michiel de Gooijer 1