Trainingskleding voor SEH JO15-2

Zondag 27 oktober 2019

De jongens van de JO15-2 van voetbalvereniging SEH uit Heerde zien er voortaan ook tijdens de trainingen piekfijn uit. Van sponsor Lodewijk Assurantiën heeft het team nieuwe trainingskleding gekregen.

Lodewijk Assurantiën is een onafhankelijk financieel advies- en bemiddelingsbureau, met onder meer een vestiging in Wezep. Manfred Nieuwenhuis, één van de leiders van SEH JO15-2, is werkzaam bij het bedrijf en daardoor is het spreekwoordelijke balletje gaan rollen.

Als dank kreeg Lodewijk Assurantiën voor de nieuwe kleding, met daarop natuurlijk de naam van het bedrijf gemeld, een attentie aangeboden door Jan Wagenaar van de sponsorcommissie (zie foto). De spelers, met leiders Manfred Nieuwenhuis en Menno van de Beek, wisten vervolgens afgelopen zaterdag ook nog de wedstrijd tegen Rohda Raalte winnend af te sluiten (3-1)!