KNVB MO15 selectie oefent tegen SEH JO15-1

Donderdag 24 oktober 2019

De KNVB-selectie voor meiden tot 15 jaar Noord en Oost Nederland komt dinsdagavond 19 november naar sportpark ‘de Eeuwlanden’ in Heerde, om daar een oefenwedstrijd te spelen tegen SEH JO15-1 (foto). Toeschouwers zijn uiteraard van harte welkom.

De jongens van SEH spelen dit seizoen in de hoofdklasse en zijn daarmee een goede oefenpartner voor de meeste talentvolle meiden uit Noord en Oost Nederland.

De geselecteerde meiden spelen op 2e divisie- of hoofdklasse-niveau bij de jongens onder 15 bij hun eigen vereniging! Uit deze groep en de andere twee districten West & Zuid wordt uiteindelijk een Nederlands team MO15 samengesteld. Veel van deze meiden volgen, naast de trainingen en wedstrijden bij hun eigen club, ook nog trainingen bij een voetbalschool om aan de wekelijkse drie of vier trainingssessies te komen.

Benieuwd wat deze meiden kunnen tegen de spelers van SEH JO15-1? Kom dan op 19 november naar Heerde. De toegang is gratis, de wedstrijd begint om 18.30 uur!