Uitslag Witte Muizen Poule 5 oktober

Woensdag 09 oktober 2019

Twee winnaars bij de Witte Muizen Poule van 5 oktober: Herman Nijman (Stentor) en Henk Dezijn voorspelden beiden vijf van de acht wedstrijden correct.

Ook opvallend: Jan Visser wist geen enkel duel correct te voorspellen! Volgende keer beter Jan!

Er waren in totaal 44 deelnemers.

De volledige uitslag:

Herman Nijman (Stentor) 5 Henk Dezijn 5 Harry Veldhuis 4 Richard vd Streek 4 Tonnie Hofmeijer 4 Erik Barneveld 4 William Bax 4 Jerom Langeveld 4 Jeremy vd Beek 4 Berend Logtenberg 4 Rene van Ginkel 3 Wim Hanekamp 3 Henri Houtman 3 Lasper Looije (Nunspeet) 3 Ruud de Gooijer 3 Berend Tijssen 3 GJ Barneveld 3 Marthijn vd Steege 3 Edwin Benning 3 Gerrit Remmerts 3 Harmen van Oene 3 Anton van Noorel 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 GJ Oosterveen (Stentor) 3 Bart Dingerink 3 Dick van Lohuizen 3 Hein Dezijn 3 Henry Scheffel (KCVO) 3 Rob Elskamp 2 Richard Tijssen 2 Michiel de Gooijer 2 JP de Gooier (EZC) 2 Rick Zandvliet 2 Pascal Diender 2 Henk van Oene 2 Soren van Hell 2 Bert Jan Lukje (Stentor) 2 Hans Bos (DSV)  2 Henk van Gelder 2 Gerrit vd Maten 2 Frank de Jong 1 Ruth Veldkamp 1 John vd Vosse 1 Jan Visser 0