Tonnie Hofmeijer, samen met Nick Wisman, trainer MO17-1

Zondag 25 augustus 2019

Aan het eind van vorig seizoen werd duidelijk dat de MO17-1 van vv SEH op zoek moest naar een nieuwe trainer. Dit is altijd al een lastige klus en aangezien iedereen bijna met zomerreces was betekende dit een nog grotere uitdaging. Er is door de technische commissie met een aantal potentiële kandidaten gesproken en is er een sessie geweest met de ouders. Hiermee werd echter geen passende oplossing gevonden.

We zijn dan ook heel blij dat we met Tonnie Hofmeijer overeen zijn gekomen dat hij deze enthousiaste en talentvolle groep meiden onder zijn hoede wil nemen. Zoals jullie weten is Tonnie al heel actief binnen onze vereniging en is hij ook succesvol trainer/leider van de MO17-2. Dit vergt enige afstemming, maar met de hulp van assistent-trainer Nick Wisman, die gewoon bij de groep blijft, moet dit goed komen. Nick gaat in het najaar beginnen met een voetbaltrainer opleiding bij de KNVB. Dus is de groep in goede handen en verwachten we er een mooi seizoen van te maken.

We wensen Tonnie, Nick en de groep dan ook een succesvol jaar toe!