Zeer geslaagde jeugdclinic door SEH 1

Donderdag 30 mei 2019

Onder een stralende zon heeft het eerste elftal van SEH afgelopen woensdagmiddag een clinic gegeven voor de jongste jeugd.

In het kader van betrokkenheid tussen zowel de jeugd als het eerste elftal, maar ook zeker andersom werd deze clinic door het elftal van trainer Pascal Diender georganiseerd.

De jongste jeugd, maar ook vriendjes en potentiele nieuwe leden waren welkom op Sportpark de Eeuwlanden. Uiteindelijk waren er over de gehele middag gezien maar liefst 150 deelnemers, waardoor de opkomst uitstekend te noemen was.

Alle aanwezigen dienden met een begeleider vanuit het eerste elftal zes voetbaloefeningen af te werken op het hoofdveld. Na afloop werden ze ook nog eens getrakteerd door SEH 1 op een frikandel met wat te drinken.

Op de foto de eerste groep van de jeugdclinic, de allerkleinsten, samen met de begeleiders!

FOTO'S JEUGDCLINIC