SEH 1 organiseert jeugdclinic

Maandag 20 mei 2019

Het eerste elftal van SEH organiseert op woensdag 29 mei een voetbalclinic voor de jeugd t/m JO13 (zie verschillende tijdstippen)! De verschillende leeftijdscategorieën zullen onder begeleiding van eerste elftalspelers een uur lang verschillende leuke oefeningen uitvoeren! Hierna staat er iets lekkers te eten en drinken klaar voor alle spelers/speelsters!

Elke speler/speelster mag één of meerdere vriendjes of vriendinnetjes meenemen om de middag nog gezelliger te maken! Voor alle toeschouwers is de kantine geopend! Tevens zal de huisfotograaf zorgen voor fraaie actiefoto’s deze middag!

Het verzoek om minimaal een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn! Aanmelden is niet nodig, er is een vrije inloop! Bij vragen kunt u contact opnemen met Michiel de Gooijer (0613642359)