FOTO´S: JO13-1 tegen WVF

Zaterdag 18 mei 2019

De jongens van de 013-1 van SEH hebben deze zaterdag hun laatste thuiswedstrijd in de competitie gespeeld. De tegenstander was WVF, een oude bekende.

In de najaarscompetitie hadden beide ploegen ook al tegen elkaar gespeeld. Toen werd het 1-4 voor de Zwollenaren. Maar nu was de speciale Teamdag vandaag voor de J013-1. Zou dit het verschil maken voor de Heerdenaren?

Helaas niet. De wedstrijd onder leiding van scheidsrechter Wijnstok werd met 2-6 verloren. Volgende week spelen de jongens van trainer Jan Willem Hanekamp nog een uitwedstrijd bij Wijhe en dan zit de competitie er alweer op. SEH JO13-1 is dan keurig in de middenmoot van de promotiepoule 1e klasse geëindigd. Een knappe prestatie van spelers en staf!

Tijdens de wedstrijd zijn foto´s gemaakt door voorzitter Barend de Ruiter. De bijna zestig afbeeldingen zijn te zien in het speciaal daarvoor aangemaakte foto-album op deze site. Klik hier om ze te bekijken.