Meidentak zoekt versterkingen

Woensdag 08 mei 2019

Het meiden- en damesvoetbal is enorm in ontwikkeling. Niet alleen mondiaal en nationaal, maar zeker ook lokaal. Kijk maar naar voetbalvereniging SEH in Heerde. Daar is de meidentak, met zo´n 100 voetbalsters, met een flinke opmars bezig. 

Maar het betekent natuurlijk niet dat we stil zitten! We willen graag door en daarom kunnen we altijd versterkingen gebruiken. Voor de enthousiaste afdeling bij onze leuke club zijn we bijvoorbeeld voor volgend seizoen nog op zoek naar een aantal sportieve meiden (jongens overigens natuurlijk ook)! 

Lijkt het je wat? Kom gerust eens vrijblijvend langs bij bijvoorbeeld een training. Of laat je informeren over de mogelijkheden. Bekijk de afbeelding voor meer informatie. Hopelijk tot snel op De Eeuwlanden!